„Obaly na míru“


Výroba obalů


Výroba obalů

Základním kamenem naší práce je výroba obalů různého druhu, výroba sáčků různých barev a velikostí, výroba fólií LDPE a HDPE a potisk fólií či jiné úpravy. Výroba obalů je naší doménou.

Výroba sáčků

Službou číslo jedna je výroba sáčků. Výroba sáčků volných, blokovaných či na rolích. Výrobním materiálem je LDPE, HDPE neboli mikroten. Výroba sáčků s Lime Bohemia přináší možnost barevného provedení. Náš sortiment začíná sáčky šířky 80 mm a končí u pytlů šíře 2100 mm a obvodu 7000 mm.

Výroba fólií

Službou číslo dvě je výroba fólií. Nabízíme ploché fólie, polohadice, polohadice s bočními sklady, hadice, hadice s bočními sklady. Naše výroba fólií využívá materiál LDPE, HDPE (mikroten). Dokážeme vyrobit fólie návinu od 15 do 500kg. Výroba obalů – fólií je tedy velice variabilní z pohledu rozměru.

Potisk fólií a další úpravy

Zabýváme se také různými úpravami fólií. Konkrétně je to ionizace a potisk fólií, dále UV stabilizace, antistatická úprava a barva dle přání zákazníka.

Kartonáž

Vyrábíme kartony dle katalogu FEFCO. Rozměry dle přání zákazníka. Materiál – vlnitá lepenka 3–5 vrstvá s možností potisku.

 

Kontakty